Minu Coaching 

 

​Nii nagu iga inimene on unikaalne on ka iga Coach. Meid kõik ühendab eetika ja printsiibid. Käekiri on meil aga erinev. 

 

Minu oma on täis üllatusi. Üllatamine "heas mõttes" saadab minu loomust ja elamist.

 

Tehnika mida kasutan sünnib täielikult inimesega koostöös ja tema jaoks.  

 

Sessioonide läbivaks juhendajaks on tunne. Tunne ei valeta.

 

Mõtted on tunnete tagajärg ja vastupidi. Mündil on kaks külge.

Mõtetega loome reaalsust. See mida sa ei usu, on see mida sa ei mõista. Unistused ja eesmärgid mida oleme läbi enda tunnetuse kogenud neid hakkab saatma hoopis teine jõud. 

 

Pakun ka väljakutset, kui see on vajalik. Olen otsekohene ning julge aga taaskord määral, mis inimesele on sobiv.

 

Sessioonide käigus inimene saab tugevamaks ja on valmis ennast rohkem kuulama. Kaitse asendub võimaluste nägemisega. Pean ennast treeneriks, kes juhendab nautima ennast ja oma arenguprotsessi. Sõltuvust ma ei arenda, Iseseisvust  JAH!

 

Kui minu treenitav reflekteerib oma avastusi ja on nende üle õnnelik, on rõõm ka minul.

 

Ennast on lahe avastada ja kõikide nende umbsõlmede harutamine läheb järjest nauditavamaks, sest tekivad seosed- lihtsalt aega tuleb varuda.  Uued vaatenurgad avardavad võimalusi - Mis saab olla parem? Inimesed otsivad imetegijaid, õnne ja kõike muud paremat, mõistmata, et seda kõike on nad ise! Olen sellel teekonnal Sinuga ja koos oma kogemustega otse elust. 

 

​Kannatlikkus viib sihile, kannatused aga karile. Minu õpetaja on kindlasti oma tööga nüüd rahul, sest kannatamatus oli  üheks minu piiranguks ja selle harutamine oli päris mitut õppetundi ja kurba enesetunnet väärt.  

MARZ5512_edited.jpg