top of page

Acerca de

ETTEVÕtte coaching

Käesoleva aja trend on vabakutselisus ja ettevõtlus. Olla ettevõtja on paljudel unistus. Mõistagi on peamine põhjus olla iseenda boss ning vabadus. Olla ettevõtja tähendab igaühele täiesti erinevat ning algaja ettevõtjana on teekond sageli täis väljakutseid ning eneseületamist. Iga ettevõtja kahjuks ei õnnestu või siis õnnestub peale mitmendat katset. 

 

Mis oleks hoopis olla koos äriga? 

Mis on vajalik, et teenused/tooted, kliendid, rahalised vahendid või midagi muud, mis hoiab tagasi saaks muutuda ja ettevõte/äri täiega läbi lööks? 

 

Koostööpartnerina olen sinu ettevõttega koos, et luua vajalik ruum võimalustele ja valikutele. Iga ettevõte on unikaalne ning seega sageli need strateegiad ja niinimetatud praktikad mida jagatakse ei tööta sinu ettevõtte peal, sest need on nende teiste ettevõtete olemus. Kui otsid muutust ja soovid oma ettevõttega läbilööki saavutada, võta ühendust. 

 

Koostöö eelne teave

Partnerlusega alustamiseks pakun välja sissejuhatava kohtumise, et üksteisega tutvuda ja läbirääkida koostöö eesmärgid, tingimused ja muu oluline (ca 45 minutit). Kohtumine on täiesti tasuta. Partnerina toimetan sinu ettevõtte heaks tulemuslikkuse alusel, uuri välja mida see tähendab. 

bottom of page