top of page

Acerca de

Juhile

Coaching & Mentorlus 

Pakun mentorlust juhtimisolukordade lahendamisel ja meeskonnatöö dünaamika arendamisel. Minu kogemusportfell on sinu jaoks kliendikogemuse ja teeninduse arendamisel või ettevõttes töösuhete parandamiseks ja personali juhtimiseks. Müügimeeskonna tulemuslikkus ja motivatsioon on koosöös võimalik viia uuele tasemele. Toetan juhtimisoskuste arendamisel läbi kogemuste ja juhtimispraktikate ning ettevõtjaid äri alustamisel ja kasvatamisel. 

Pakun juhtimiscoachingut. Kui soovid juhina endale esitada tõelist väljakutset ja oled karjäärile pühendunud pakun sulle partnerlust, mis toetab läbimurret ja uutmoodi tulemusi.  

Minuga on võimalik kohtuda ka lühiajaliselt mõne juhtimisolukorra lahendamise eesmärgil. Loome vajaliku ruumi, et parimat lahendust taibata. 

Leian võimaluse sind juhina toetada, kui on tekkinud eriolukord ja sul on vaja kiirelt langetada otsus või teha mõni valik. 

Oled üleväsinud, ülekoormatud, läbipõlenud ning tunned ärevust ja pinget vaata üle ZEN- coaching. 

 

Minu pakutavad teenused sobivad üks ühele ja ka grupis läbiviimiseks. 

Olen koostanud mõned raamistikud koostööks. Kui nende seast sobivat ei leidnud, ole hea võta  minuga ühendust ja vaatame üle, mis sind kõige enam täna toetab. 

RJ - Autentsus
RJ - Juhtimisoskused
RJ - Sisselamine
RJ - ZEN
RJ - Executive coaching

Palun edasta oma küsimus. 

Tänan! Olen sinu teate kätte saanud ning võtan õige pea ühendust.
Anchor 1
RJ - SOS
bottom of page