top of page

Acerca de

Mentorlus 

Pakun mentorlust juhtimisolukordade lahendamisel ja meeskonnatöö arendamisel. Pakun  juhile ja meeskonnale koostööd tõstvaid sessioone. Räägime kuidas vabaneda töökultuuri halbadest omadustest ja kuidas muuta ettevõtte keskkond tugevaks ja positiivseks. 

Minu kogemusportfell on sinu jaoks kliendikogemuse ja teeninduse arendamisel. Toetan kliendikeskse mõtteviisi arendamist. Koostöös saan toetada müügimeeskonna tulemuslikkuse arendamist uuele tasemele.  Toetan juhtimisoskuste arendamisel ning jagan kogemusi ja juhtimispraktikat.  

 

Juhtimiscoaching

Olen koostanud mõned raamistikud koostööks. Kui nende seast sobivat ei leidnud, ole hea võta  minuga ühendust ja vaatame üle, mis sind kõige enam täna toetab. 

Saavutajahingele. Sind paeluvad võimsad eesmärgid ja tulemused ning soovid tunda oma võimeid ning potentsiaali. Aitan Sul näha oma võimekust ja väärtust ning seda julgelt oma elus kasutada! 

Ettevõtjahingele. Sa soovid ellu viia oma visiooni ning tahad selleks plaani ja vastutuspartnerit, kes toetab läbi takistustest. 

Eriolukorrad juhtimises. Juhtimisolukorra lahenduskeskne sessioon, et toetada läbi kitsaskohtade. Suurepärane võimalus, et edukalt triivida läbi muudatuse ja muutuste.    

 

Otsused ja valikud. Kui on tekkinud eriolukord ja sul on vaja kiirelt langetada otsus või teha mõni valik. 

ZenOled üleväsinud, ülekoormatud, läbipõlenud ning tunned ärevust ja pinget uute olukordade ees. Tunned rohkem rahulolematust, kui rõõmu. Võimalik, et tunned ka seisakut. Soovid harmooniat oma eraelu ja tööelu vahel jne. 

Juhtimisoskused. Soovid arendada endas mingit konkreetset oskust või võimet- delegeerimine, coachiv juhtimine jne. 

RJ - Autentsus
RJ - Juhtimisoskused
RJ - Sisselamine
RJ - ZEN
RJ - Executive coaching

Palun edasta oma küsimus. 

Tänan! Olen sinu teate kätte saanud ning võtan õige pea ühendust.
Anchor 1
RJ - SOS
bottom of page