Juhina oli inimeste oskuste, hoiakute arendamine minu üks prioriteetsematest valdkondadest. Soovides ettevõtte ja valdkondade arengut on vajalik anda inimeste, protsesside arendamisele piisav tähelepanu. Leian, et arendustegevuste mõjul paranevad läbisaamised inimeste vahel – oskused, teadmised kasvatavad inimeses eneseusku ning kaob hirm ning vajadus ennast kaitsta ning see asendub pigem teineteise mõistmise ja toetamisega. Läbi aja olen olnud kantud ideest: „Hoolitse oma inimeste eest ja nemad kannavad hoolt klientide ja ettevõtte eest“ Olen seda kogenud ning kinnitan, et on teostatav ja sellest saadav tunne on imeline. On imeline kogeda tunnet, et sa pole üksi ja meeskondade jaoks on oluline ettevõtte käekäik.

 

Olen läbinud Täiskasvanud koolitaja koolituse ning oman 15 aastat kogemust koolitajana. Olen koolitanud erinevatel teemadel, mis on olnud seostud ettevõtte visioonide ja eesmärkide saavutamiseks vajalike oskuste, teadmiste või hoiakutega.

 

Koolitajana olen vastutustundlik ja tulemuslik. Koolituse eesmärk (vajadus, põhjus, probleem) on minu teekond viia eduka tulemuseni. Olen julge, oman suurt kogemuslugude pagasit ja põnevaid metoodikaid, et vajalikud õpiväljundid saavutada.

 

Lava mulle meeldib, areng kuulub minu südamele ning tulemuslikkus on siht. Austan aega ja raha ning pakun parimat ja teen keerulise lihtsaks. Olen positiivne tegelane ja julgen rääkida asjadest otse ja ilusti nii, et see toob kaasa vajaliku arengu/muutuse.

 

 

 

 

Tulemuslikkus.png

Koolitan järgmistes valdkondades

Meeting_edited.jpg

Juhtimine

Juhtimise valdkonnas on minu talent ja oskused seostud inimeste ja meeskondade juhtimise teemadega. 

Müük ja müügijuhtimine

Koolitan müügiprotsessi ja etappe, õpime mõistma müügijuhtimise väärtust ja kasu. Müük on juhtimisprotsess, mis aitab kliendil ostuotsuseni jõuda.

Koolitan müügiprotsessi ja etappe, õpime mõistma müügijuhtimise väärtust ja kasu.

Klienditeenindus

Klienditeenindus on suhtlemise kunst. Erinevates ettevõtetes on klienditeenindusel veidi erinev eesmärk ja funktsioon. 

Eneseareng

Leian, et elada täielikult iseendana on vabadus ja rõõm. Eneseusk, julgus ning hoolimine on enesearengu meisterklass.