top of page

Teeme juhtimine targemaks mitte raskemaks!

 

Autentne juht on tõhus ning praktiseerib läbipaistvat käitumist, et luua tugevaid suhteid ja kvaliteetseid tulemusi. Autentne juht mõistab suhete olemust ja esindab siirast ning parima kavatsusega suhet kõigesse. Tõttöelda on meil suhe kõigega- inimeste, raha, eesmärkide jne. 

 

Kui sinu visioon on arendada ühtsust, mis tagab kvaliteetsed tulemused inspireerivas keskkonnas, tasub käesolev programm ennast ära. Programmi viin läbi üks ühele või kuni 10 liikmelise grupiga. 

Parim tulemus: Tead, kes sa oled ja mis on sulle oluline ning millised on sinu ja ettevõtte väärtused. Sa oled aus väljendamaks oma arvamusi ning vastutustundlik kõigi parima huvi osas.  Sul on lihtsam teha valikuid ja otsuseid, sest tead mida oluliseks pead. Parimal juhul avanevad sulle võimalused, mida isegi ei osanud mõelda. Oled kujundanud parimad töövõtted, mis loovad kvaliteetseid tulemusi, kasvu ning panustamist. Areng toimub sinus tervikuna ning on ajas kasvavalt kasvav. 

Koostöö alustamine, raamistik ja lõppemine

  • Sissejuhatav kohtumine mille käigus määratleme oma koostöö ja sobivuse. 

  • Igal kohtumise teema on seotud autentsuse ja juhtimise aspektidega. 

  • Kohtumistel teeme kokkuvõtteid õpitu kohaldamisest, saavutatud eesmärkidest ja kokkulepitud ülesannete täitmisest.   

  • Kohtume iga kahe nädala tagant, mis võimaldab kohtumiste vahelisel ajal eesmärke ellu viia ja ülesandeid täita. Oluline on püüda jääda sellesse ajakavasse, et säilitada hoogu ja optimeerida koostööst saadavat kasu.

  • Koostöö pikkus on 3-6 kuud sõltuvalt eesmärkidest ja sinu ettevalmistusest.

  • Koostööd iseloomustab olukordade ümberkujundamine, väljakutsed ja tugi.

  • Koostöö lõppedes analüüsime tulemusi ning teeme kokkuvõtted.

bottom of page