top of page

Acerca de

Maailmas on väga palju andekaid, loomingulisi ja võimekaid inimesi, kes ei saavuta oma potentsiaali. See on igaühe isiklik valik. Kui Sina soovid teha enda elus valikuid ja elada erakordset elu, on tark teadlikult pühenduda sellele. Meie elu on meie siseminetöö- avardumine ja kasvamine ning oma soovituga joondumine igapäev. Sageli arvatakse, et unistused on unelmad. Need, kes nii arvavad- neil on õigus. Samas on õigus ka minul, uskudes, et tuleb õppida ära protsess oma unistuste reaalsusesse toomiseks, sest energeetiliselt need juba eksisteerivad. 

 

Põhjused on huvitavad: 1. oma unistuste otsimine ja kahtlemine 2. hirm ebaõnnestuda 3. vastutuse mitte võtmine oma elu loomiseks 4. muutuse vältimine. 


Sul on täna unistused ja aasta pärast on uued. Pole ühtegi põhjust oodata, et tekiks „see õige“ unistus, mis muudab kõike. Alusta nende unistustega, mis on. Loo endale selgus ja püüdle nende poole. 


Oled valmis käised üles käärima, et asuda tegelema loominguga, mis on põnev ja arendav. See on lugu sinust ja sinu elust. Looming, mille eest oled iseendale tänulik. Alusta olevikus elamist ja loomist, kogu rikkus  ja võimalused on siin ja praegu.


„Eludisain“ on programm, mille käigus saad selge ettekujutluse kõigest sellest, mis on sinu jaoks oluline igas eluvaldkonnas. Sisuliselt vaatame elu suurt pilti ja läheneme sellele läbi erinevate vaatenurkade.  Seejärel valid valdkonnad millele soovid pühenduda. Programmi jooksul kujundad sa endale toetavad uskumused ning eesmärgid millesse sa usud. Õpid tundma sisemist juhatust ja saad lisaks rida toetavaid vahendeid, et oma visiooni realiseerida.  


Programmist väljudes oled sa peatumatu! Oled enesekindel ja teadlik ning usud oma kujundatud loomingusse. Kui on soovi peale eludisaini programmi jätkata selle ellu viimise programmis, on ka see võimalus olemas. Eludisain vol. 2 on koostöö omale olulise ellu viimiseks ja läbi löömiseks elus. 

Koostöö

  • Programmi on võimalik läbida individuaalselt või koos oma sõpradega (kuni 10 inimest) 

  • Programmi kestvus on 4 nädalat 

  • Kohtumine kestab kuni 60 minutit, 3x nädalas

  • Igal kohtumisel on teema ja eesmärk (kokku läbime 12 teemat) 

  • Programm sisaldab vajalike töölehti, millest saab kokkuvõttes ilus looming 

Raamistik

Raha, tervis ja fitness, karjäär, suhted, sotsiaalne elu, hobid, panustamine, iseloom, eneseareng, suhted, pere, vaimsus ja emotsioonid.

Puudutame mõtteviisi, emotsioone ja tundeid. Kõike need kolm võimet on meie abimehed. Tulemuseks sünnib sinu elulugu millega saad järjepidevalt tegeleda ja seda täiustada.

Koostöö eelne teave

Partnerlusega alustamiseks pakun välja sissejuhatava kohtumise, et üksteisega tutvuda ja läbirääkida koostöö eesmärgid, tingimused ja muu oluline (ca 20 minutit). Kohtumine on täiesti tasuta. 

bottom of page