top of page

Minu lugu

MARZ5422.jpg

Kes Ma olen?

 

Olen "Lihtsalt" õnnelik. Võimalik, et tundub kahtlane aga jään enesele kindlaks!

"Lihtsalt" selles peitub ilu. 

 

Mis mul on?

"KÕIK" 

Kulus oma aeg, et seda taibata. Külluses elavad inimesed ei tea mida tähendab soovima, tahtma ja vajama. Nemad saavad, omavad, püüdlevad ja lubavad seda, mis neile oluline on.

Mul on omajagu inimeste juhtimise ja arendamise kogemust. Hästi palju realiseerunud unistusi, täidetud eesmärke, usk, kuhjaga tänulikkust. Mul on 2 last, lapselapsed, abikaasa, kass ning palju muud head ja paremat. 

 

Kuidas ma elan?

 

Elan erakordset elu, ilma kahetsuseta. Luban endale naeru ja naudinguid. Need ei ole pelgalt sõnad vaid minu olemus. Enesetunne on minu juht. Hea tunne on minu jaoks oluline. Keerukates olukordades teadvustan ebamugavust ja teen valiku liikuda parimale tundele vastu. Olukorrad ei ole elus alati meie kontrolli. Tunne aga on. Elan oma elu My way tänulikult, seiklusena, usaldades ja  elule avatult. 

Mulle meeldib treenida oma keha ja vaimu. 

 
Elu visioon​
Oman oma elust tervikuna selget visiooni, usaldan ja tegelen igapäev selle ilusa ja erakordse loominguga. 
Saan lubada ühte, kui oled valmis õnneks, on õnn valmis Sinuks.  "Õnneks" on mul alati aega.

Minu Miks? 

 

Kui sul tuju hea, siis teistelegi seda tee. 

Elada õnnes on suurepärane tunne ning juhendada inimest lähemale iseendale on minule omane tegevus. On rõõm, kui teised Sinu ümber saavad osa oma ilusast elust. Jagada rõõmu on ju igati terve tegevus!

Ma soovin kohtuda oma täieliku potentsiaaliga ja igapäev anda elule tagasi seda mida ise tunnen - kõike kõige paremat!

Veel minu veendumusi...

 
Ma ei otsi stabiilsust, seiklus on oluline.
Üks on kindel, et võime võtta elu vastu nii nagu see on ja teha valikuid on tingimusteta elu. Rõõm on tegelikult üsna eriline tunne, et ületada igasugused valud, raskused. Rõõm on üks väärtuseid elus, et läbimurret ette võtta. 
Mu elus on olnud palju õppetunde ja olen iga õppetunni eest rohkem, kui tänulik. 
 
Tänulikkus on parim ravim, mis minu arstikapis täna on. 
 
Teekonda enesesse olen käinud koos oma õpetajaga. Leian, et üksi pole vaja pusida. Osata enda jaoks leida parimat nõu ja tuge on igati parim lahendus oma erakordse elu elamisel. 
Elada võib kehvalt, keskpäraselt või erakordselt - valik on igaühe enda teha. Pole aga olemas seda, et keegi on lihtsalt õnnesärgis sündinud. See, kuidas inimesed elavad on nende looming, see on nemad.  Soovides enamat, on alustuseks vaja enamaks saada.

"õnneks on alati aega"

Mina juhina 

Olen olnud isetegija, jooksnud kokku, kallanud klaasi tühjaks, arendanud ennast, inspireerinud - see on areng.  Endale pole mõtet valetada - jääd vahele. Milleks endale halba enesetunnet, pettumust, hirme ja muud draamat luua. Just need tunded reedavad endale valetamist. Teisi pole mõtet süüdistada ja vigasid ümbritsevas otsida- ohtlik lõks. Minu olemus ei lubanud pidurdada ettevõtte ja inimeste arengut. Enese rahulolematus ja tulemused on olnud parimaks juhtideks sellel teekonnal. Kui enam ei voola, vaatad enesele sügavalt sisse ja leiad vastuse. 
Areng inimese ja juhina on väärtuslik kogemus ja toetab minu uut teekonda treenimaks inimesi nende teekonnal. 

Karjäär ja kompetentsid

Oman kõrgharidust ärijuhtimise erialal. Täiendanud olen ennast viimati Täiskasvanud koolitaja ning EBS Executive Coaching väljaõppel.
Tarbin hoolikalt valitud infot (raamatud, podcastid, ajakirjad). Harin ennast vähemalt 1h päevas. Viimane töökogemus kestis 15 aastat (lahkusin ettevõttest 2020). 
Toimetasin personali- ja koolitusjuhi ametikohal ning kuulusin juhatuse töögruppi. Minu juhtimisstiil on ajas arenenud ja olnud alati inimesi väärtustav, arendav, selgust loov. Läbi aja on muutused olnud minu tegemiste keskmeks ning nende juhtimine on olnud põnev tegevus. Täna tegutsen kooolitaja ja coachina, et olla panus, mis ma loomupäraselt olen. Põnevat arengut pakub  oma ettevõtte kallal töötamine ja uute ideede teostamine. 

Sinu missioon on leiutada oma eduvalem ja seda järgides laieneda. Teiste valem töötab teiste jaoks. 
 

bottom of page