top of page

Konsultatsioon

Ärikonsultandina töötan koos ettevõtte juhtidega, kes soovivad parandada oma tegevusi ning efektiivsust, et kasvatada äri. Minu peamiseks rolliks on olla partner tuvastades ja ületades takistused, mis ettevõttel on oma eesmärkide saavutamiseks.

Peaaegu iga ettevõte, alates väikeettevõtetest kuni suurte organisatsioonideni erinevates valdkondades, võib kasu saada ärikonsultandi palkamisest. Juhid otsivad tavaliselt konsultandi abi, kui nad läbivad muutuste perioodi või soovivad ettevõtte efektiivsust parandada.

Väljapoolt tulnud isikuna suudab konsultant sageli paremini tuvastada ettevõtte tugevusi ja nõrkusi. Lisaks konsultandi mitmekülgsed kogemused on heaks täienduseks kogenud ettevõtte omanikule ja juhtidele.

Ärikonsultandina töötan ettevõttega. Olen objektiivne ning lahenduskeskne. Minuga koostöö eelduseks on ettevõtte omaniku ja juhtide soov pühenduda eesmärgile ning valmisolek muutusteks.

Olen kujundanud ettevõtete protsesse, sealhulgas kaubandust, logistikat ja klienditeenindust, parandades seeläbi ettevõtte igapäevast tegevust ja tulemusi.

bottom of page