Acerca de

Personaalne Coaching - konsultatsioon

Emotsionaalne intelligentsus, positiivne mõtlemine ja eluvisioon by Reelika Jeferjev

 

Inimene on arengus koguaeg. Kogemused, sündmused ikka ja jälle õpetavad - õpetavad inimesel ennast kaitsma ning kujundavad uskumusi. Inimese peas töötav turvamees on valvas ning peab valvsalt vahti, et inimene uuesti sama valu ei kogeks. Meie teadvus on loodud meid kaitsma. Meie teadvus töötab nii nagu ta arvab, et me tahame. Parim näide on suhted. Inimesel kellele on lahkuminek põhjustanud valu ja pettumust on tihti keeruline uut suhet leida või inimest usaldada. Teadvus viskab teele kahtluseid ja tuletab meelde möödunut kuigi sellel ei ole tegelikult mitte mingit seost tulevikuga. Ainuke seos on selles, et see mida me kardame kipub korduma… Hirmu aga saab peatada.

 

Õppetunnid on kibedad ja valusad seni kuni inimene võtab vastutuse enda elu eest omaenese õlgadele ning mõtestab selle kuidas ta elada soovib. Mõistab milliseid kogemusi ta kogeda soovib. Seejärel suudab inimene olla teadlik oma tunnetest/emotsioonidest. Teadlikkus ja märkamine juhib meid juurteni ning tervenemine leiab aset ning elu nautimine saab võimalikuks.

Olen inimeste teenistuses ning toetan selguse saamist, piiravate uskumuste ümber töötlemist - mitte toimivad uskumused asenduvad uutega ja nii saab osaks see mida inimene kogeda soovib. Lisaks olen toeks elu disainimisel ning unistuste/eesmärkide saavutamisel.

Oma sessioonides nõustan, suunan positiivsele mõtlemisele ja lahendame koos Sinuga küsimusi ja probleeme. Lisaks toetan kogu elu mõtestamisel kõigis elu valdkondades, et omaksid erakordset elu - kõike on külluslikult - rikkust, tervist, ja erakordseid suhteid.

 

Ebaõnnestumiste ja tagasilöökidega toimetulek

 

Suhted vanemate, laste, kaaslase, sõprade, töökaaslastega

 

Enesekindlus, eneseväärikus ja enesearmastus

 

Rahulolematus, ebapiisavus, kompleksid

 

Armastus, lähedus

 

Blokeeringud ja piirangud, mis takistavad saavutamast seda mida inimene soovib ja väärib

 

Edukus ja selle saavutamine

 

Raha

 

Karjäär

 

Harjumused

 

Lahkuminek ja pettumused

 

Tervis ja keha

 

Eluvisioon, unistused

 

Areng parimaks versiooniks endast

 

Kes ma olen? Minu Miks?

Erakordne elu on võimalik ja iga inimene saab sellega hakkama. Sinu elu on vaid ühe otsuse kaugusel täiesti uutmoodi kogemustest. Me kõik oleme õnnesärgis sündinud ja kui seda iga oma keharakuga uskuma hakkad oled enesearengus saavutanud meisterklassi.

 

Teema, mis Sind piinab ( kurbus, pettumus, viha, kahtlused) Minu tehnika ning tulemuseks rahu, selgus ja positiivne vaatenurk, mis teeb piinast rõõmu. Igale probleemile on lahendus. Pole lahendust, pole ka probleemi.
 

text-1626515639151.png

Palun edasta oma küsimus. või broneeri aeg kasutades alltoodud vormi.